top of page

KALYANI / Broadway Musical School

▪️ KALYANI to profesjonalna i największa jak dotąd produkcja Broadway Productions & Broadway Musical School - największej szkoły musicalowej w Polsce.


▪️ To autorski spektakl z muzyka czerpiącą inspiracje z afrykańskich rytmów i jedyny w Poslce musical oparty na etnicznych brzmieniach. To pełna magii historia o uniwersalnych wartościach takich jak przyjaźń, miłość czy lojalność. 

 

▪️ Akcja musicalu rozgrywa się krainie ludu Tanaho, gdzie w rodzinie Wodza rodzi się córka Kalyani. Jej radosne i beztroskie dzieciństwo przerywa przepowiednia Szamana, mówiąca o tym, że przyszły wybranek jej serca, pozbawi lud swojego wodza. Rodzice dziewczynki Asante i Shantani podejmują najtrudniejszą decyzję w życiu i wysyłają córkę do krainy wojowników Koa, gdzie nieobciążona przepowiednią będzie mogła dorosnąć i założyć rodzinę, bez obawy o życie ojca. Czy decyzja wodza i jego żony oddali widmo przepowiedni a Kalyani będzie szczęśliwa? Czy miłość pokona czyhające zło?


▪️ Premiera musicalu Kalyani odbędzie się 17 lutego 2024 roku w Warszawie w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. Kolejne spektakle zostaną zaprezentowane: 18 i 19 lutego w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”; 27 i 28 lutego w krakowskim teatrze Variete; 19 i 20 marca oraz 23 i 24 kwietnia w warszawskim Teatrze Palladium.


▪️ Bilety do nabycia na www.kalyani.pl

33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page